Bostitch PL

Kariera

BOSTITCH jest marką Stanley Black & Decker.
Stanley Black & Decker jest największą na świecie firmą wytwarzającą narzędzia i akcesoria. Zajmuje też drugie miejsce jako firma dostarczająca usługi z zakresu komercyjnych systemów zabezpieczeń i jest niekwestionowanym liderem wśród dostawców innowacyjnych systemów mocowań, z unikatowymi i rozwiązaniami dla infrastruktury oraz dla przemysłu petrochemicznego i gazowego.

Czy dążysz do perfekcji we wszystkim co robisz? Właśnie tak pracujemy w Stanley Black & Decker każdego dnia. Nasz sukces nie byłby możliwy bez zaangażowania i wsparcia naszych pracowników. Łączy ich wspólny cel. Są pracowici, kreatywni i ambitni. Reprezentują nasze prestiżowe marki rozpoznawalne na całym świecie.

Jest wiele powodów dla których powinieneś dołączyć do zespołu Stanley Black & Decker. Oto zaledwie kilka z nich.

Świat możliwości

Odkryjesz, że praca dla światowego lidera daje wiele możliwości rozwoju zawodowego zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych specjalistów z działu operacyjnego, sprzedaży, finansów, marketingu, inżynierii i wielu innych. Będziesz mógł przemieszczać się nie tylko wewnątrz swojej jednostki biznesowej, ale też wewnątrz kraju, w regionie, czy po świecie.

Przełomowe innowacje

Innowacyjność od zawsze stanowiła nieodzowną cechę naszej kultury organizacyjnej. Dlatego też w Stanley Black & Decker stworzyliśmy zespoły wdrażania innowacji opierające się na najskuteczniejszych nawykach biznesowych, które skupiają się na zaspokajaniu nowych potrzeb rynkowych.

Sukces dzięki różnorodności

W Stanley Black & Decker różnorodność jest integralną częścią naszego sukcesu. Cenimy odmienne pochodzenie, perspektywy i doświadczenia naszych pracowników, ponieważ wierzymy, że to właśnie różnorodność prowadzi do lepszych decyzji biznesowych, nowych idei, a także przyczynia się do ożywienia środowiska pracy.

Obiecujemy zrównoważony rozwój

W Stanley Black & Decker każdy jest odpowiedzialny za zachowanie równowagi w rozwoju. Priorytetem są dla nas zrównoważone praktyki biznesowe i inicjatywy wdrażane pod nazwą ECOSMART, zmniejszające negatywny wpływ naszej firmy na środowisko naturalne, zapewniające ludziom na całym świecie pracę opartą na bezpieczeństwie, odpowiedzialności i współpracy w zespole, a także podnoszące jakość życia w miejscach, w których znajdują się nasze siedziby.

Z zasady mierzymy wyżej

Nasze marki cieszą się wyjątkowo mocną pozycją strategiczną, na którą składa się udział w rynku, skala działalności, innowacyjność i oczywiście nasz zespół złożony z niemal 50 tys. osób z całego świata, codziennie pracujących nad podnoszeniem wyników – a celem tego jest ciągłe pobudzanie trwałego wzrostu.