Bostitch PL

Światowej klasy zautomatyzowane rozwiązania łączące

Jako światowy lider w projektowaniu i wytwarzaniu narzędzi i łączników, zautomatyzowane rozwiązania firmy Stanley Bostitch idealnie zoptymalizują i udoskonalą proces produkcyjny w Państwa firmie.

Nasi konstruktorzy i inżynierowie ściśle współpracują z każdym klientem, aby zrozumieć jego specyficzne wymagania. Dzięki szczegółowemu zrozumieniu każdego unikalnego środowiska produkcyjnego możemy zaproponować najbardziej odpowiednie rozwiązanie z szerokiej gamy maszyn automatycznych.

Nasza wiedza na temat całego procesu łączenia wraz z wieloletnim doświadczeniem i ekspertyzą w zakresie procesów łączeniowych przeprowadzanych przez klientów sprawia, że firma Stanley Bostitch jest idealnym partnerem dla Państwa biznesu.

Ponad 100 lat doświadczenia.

Wychodząc naprzeciw potrzebom środowisk produkcyjnych przez ponad 110 lat firma Stanley Bostitch zawsze stanowiła złoty standard przemysłu w dziedzinie szybkiego i efektywnego łączenia.

Nasze doświadczenie w przemysłowym łączeniu gwoździami i zszywkami było budowane przez wiele lat ścisłej współpracy z klientami, dzięki czemu naprawdę rozumiemy ich potrzeby.

Niezależnie od tego, czy wprowadzamy pierwsze zszywki w pakietach czy pierwszą na świecie gwoździarkę na gwoździe w taśmach, stałe zaangażowanie firmy w nowe technologie i metody produkcyjne sprawiło, że nasze produkty są konstruowane przede wszystkim z myślą o kliencie.

Moduły dodatkowe

W wielu maszynach z naszej linii można zamontować dodatkowe akcesoria, aby zwiększyć produktywność.

Ekran dotykowy

Dzięki możliwości wmontowania łatwego w użytkowaniu ekranu dotykowego sterowanie i programowanie przez operatora staje się niezwykle proste.

Bezpieczeństwo to standard

Wszystkie nasze maszyny są wyposażone w funkcje bezpieczeństwa.

Niezawodne zbijanie

Dzięki standardowo wmontowanym narzędziom firmy Stanley Bostitch, maszyny zapewniają najwyższą niezawodność.